Archiv aktualit

Členská schůze Tchoukball-Praha o.s.

V neděli 18.12.2016 od 20:00 se v Restauraci U Pramene uskuteční členská schůze Tchoukball Praha o.s.

Program schůze:

  • schválení programu schůze, navržení nových bodů k projednání
  • schválení nových stanov (související s přeměnou občanského sdružení na spolek a změnou názvu na Tchoukball-Praha z.s., schválenou na členské schůzi dne 17.1.2016)
  • volba členů výboru spolku
  • volba předsedy spolku
  • bilance uplynulého roku a vize do budoucnosti

Příloha

 

ČukCup | 14. června 2015

Po roce jsme se opět zúčastnili plážového turnaje v Ústí nad Labem. Z osmi přihlášených týmů jich přesně polovinu tvořily ty pražské – 2 x Pšouci (2. a 4. místo), Prciny Praha (8. místo) a znovuzrození Lempls (6. místo).


Rimini Beach Tchoukball Festival | 9.–10. května 2015

Už potřetí jsme se zúčastnili největšího plážového turnaje na světě v italském Rimini. Kromě skvělých výkonů jsme tam také poprvé veřejně odhalili téma nadcházejícího Surprise Cupu, kterým je éra hippies. Naše hráčky, které si říkají Prciny, nám dělaly skvělé promo.


Surprise Cup 2014 | 29. listopadu

Třetí ročník legendárního Surprise Cupu je za námi. Tentokrát se odehrál na vyprahlých prériích divokého západu, kde kovbojové a indiáni spojily síly ve velkolepé bitvě mezi dvěma břehy Mrtvého údolí.

Veškeré informace najdete na www.surprisecup.cz


Surprise Cup trička


Ukázkový trénink pro Sabat Softball | 10. listopadu 2014

Softballistky se v zimě trochu nudí, tak jsme jim jejich trénink v hale zpestřili ukázkovým tchoukballovým tréninkem.


Šipka fest – ukázka tchoukballu | 12. října 2014

Skautský oddíl Šipka si nás pozval do Karlína na jejich minifestival, abychom jim ukázali tchoukball.


Nová sezóna České tchoukballové extraligy (ČTE) 2014/2015

Prvním kolem v Lomnici nad Popelkou začala nová sezóna, do které nastoupily dva pražské týmy TBC Pšouci Praha S a D. Před sezónou došlo ke sloučení s týmem Lempls Praha, takže Pšouci odstartovali s novými tvářemi.


Ladronkafest 2014 | 6. září

Už potřetí jsme se zúčastnili festivalu volnočasových aktivit Ladronkafest, kde se potká přes 10 tisíc lidí, aby si prohlídly různorodé sporty a kurzy...mezi tím vším budou opět trampolíny, míče a několik nadšenců do hry jménem tchoukball.


Mistrovství ČR v Beach Tchoukballu 2014

Na pláži Máchova jezera se na konci srpna odehrálo mistrovství České republiky v beach tchoukballu formou otevřeného turnaje, kterého se jako host zúčastnily i dva týmy z Polského města Rybnik. Z Pražských týmů se zúčastnily Pšouci A a B, přičemž první jmenovaný tým se umístil těsně za Ursusem Rybnik na čtvrtém místě, čímž vybojoval bronz v rámci českého mistrovství.

 


Tchoukball v Maximu

Časopis Maxim oslovil českou asociaci (CAT), že by si rádi zkusili tchoukball a napsali o něm reportáž. A jelikož se to celé odehrálo v Praze, nemohli jsme u toho chybět!

 


Mistrovství Evropy v tchoukballu 2014

Západoněmecké městečko Radevormwald hostilo nejlepší hráče z celé Evropy. Sjelo se 250 hráčů z 11 zemí. Češi vyslali jak mužský, tak i ženský tým, aby porovnaly síly se zbytkem Evropy.
Z našeho týmu se nominovali Téra Korousová, Pepík Frnka a Míša Matějovský.
Holky skončily na krásném 6. místě, kluci pak na místě 5.
I přesto, že to není akce přímo Pšouků, najdete report z ME právě tam.