TBC Pšouci Praha

TBC Pšouci Praha jsou prvním pražským tchoukballovým týmem na území Prahy, oficiálně zaregistrovaným u České tchoukballové asociace. V současnosti má cca 30 (více či méně) aktivních členů.

Část Pšouků v nových dresech (1. kolo ČTE, říjen 2014)

 

Aktuálně

Zakončení ligy | 13. února 2016

Třetím kolem, které se konalo v Praze, skončil letošní ročník ligy. Pšouci S se umístili na krásném 2. místě, Pšouky D zachránila od posledního místa absence Čukvaly. 

Czech Open | 16. a 17. ledna 2016

Czech open je otevřené mistrovství České republiky v halovém tchoukballu, kterého se letos zúčastnili 4 české a 2 polské týmy (jejich výsledky se počítali do pořadí turnaje, ale ne do výsledků MČR). Po velmi vyrovnaném turnaji, který se hrál systémem každý s každým skončil Pražský tým na krásném druhém místě.

ČukCup – beach v Ústí | 14. června 2015

Rovnou 4 pražské týmy se ukázaly na zahájení plážové sezóny v Čechách, na ústeckém ČUK CUPU. Prciny Praha skončily na krásném 8. místě, znovuzrození a stále nadšení Lempls na místě 6. no a oba týmy Pšouků se poněkud nečekaně setkali v semifinále, tudíž byla zajištěna účast v zápase o 3. místo i ve finále. Jako správní Pšouci jsme ale oba závěrečné zápasy prohráli, ale nutno říct, že jsme oba dotáhli do 3. setu a za předvedenou hru se nemůžeme stydět. To se dá říct o všech pražských týmech.

beach tchoukball